Jazyková škola OFFUGO
Kurzy angličtiny pre každého
Preklady z/do angličtiny
Bratislava a okolieLektori

Náš tím tvoria:

Mgr. Daniela Hrúziková

   majiteľka a lektorka

 

   

 

   * * * * *

                    

    Už ako malá sa "Danielle" hrala na učiteľku a učila svojich plyšových medvedíkov po anglicky. Očarili ju Britské ostrovy, kde sa pri každej príležitosti rada vracia. Vyštudovala učiteľstvo angličtiny a psychológie na Pedagogickej fakulte UK v BA a ako lektorka anglického jazyka a prekladateľka pôsobí už od roku 2004.

Je zástankyňou aktívneho učenia (viac o metóde TU).

Som spontánny, energický a dynamický človek, ktorý je otvorený novým možnostiam a vyhýba sa stereotypu (alebo on mne). Učenie je pre mňa životnou vášňou. Neustále vymýšľam nové aktivity, inovujem svoj prístup na hodinách, ktoré prispôsobujem preferenciám svojich študentov. Na životnej ceste každého z nich mi naozaj záleží a zo skúsenosti viem, že priateľská atmosféra pri učení je obrovským facilitátorom."

Životné motto:
     "Write failures into dust and successes into marble.“

       (Svoje neúspechy vpisujte do piesku a úspechy do  mramoru.)

Mgr. Mária Herdová

   lektorka

 

 

 

   * * * * *

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

    "Mary" ukončila Filozofickú fakultu UCM v Trnave, kde vyštudovala kombináciu Anglický jazyk a dejepis. Absolvovala jazykové pobyty vo Veľkej Británii. V rámci svojej pedagogickej praxe má skúsenosti so všetkými vekovými kategóriami. Jej hodiny sú poučné i zábavné zároveň, no nechýba v nich disciplína a systém. 

„Veľmi rada cestujem, spoznávam nové krajiny a kultúry a obľubujem aktívny šport, vďaka ktorému mám vždy energie na rozdávanie."

 

Životné motto:
     
"What we learn with pleasure we never forget.“

       (To, čo sa učíme s radosťou nikdy nezabudneme.)

 

 

Off you go /čítaj ofjugou/ znamená v angličtine rozhýb sa, začni.