Jazyková škola OFFUGO
Kurzy angličtiny pre každého
Preklady z/do angličtiny
Bratislava a okolieReferencie

 

                                

Naši klienti:

          FIREMNÉ KURZY

 

HNevents

BALLUFF SLOVAKIA, s.r.o.

K2A s.r.o.

GLOBESY, s.r.o.

PosAm, spol. s r.o.

HMH, s.r.o.

Johnson Controls International spol. s r.o.

LABORATOIRE BIODERMA Slovakia

RHAPIS, spol. s r.o.

Medtronic Slovakia s.r.o.

EZ-ELEKTROMONT, a.s.

****************************

 

          VEREJNÉ KURZY

 

"Something about Mary"

Zuzana (správa neživotného poistenia): Mary je super učiteľka, veľa ma naučila a stále sa učím nové veci, je kreatívna a učime sa zábavnou formou, takže sa na hodinách nenudíme. Odozdáva nám svoje skúsenosti ako správne komunikovať a vyslovovať. Na jej hodinách som sa naučila viac ako za 4 roky v škole.

Ingrid (poisťovňa ERGO): Mária je moja lektorka anglického jazyka od roku 2013. Oceňujem hlavne jej pozitívny prístup k študentom, kreatívny spôsob výučby, pohotovosť, striedanie teórie – gramatiky s praxou - komunikáciou v anglickom jazyku na rôzne témy. Jej hodiny sú živé a nie je na nich priestor na nudu alebo spánok. Negatívom je iba to, že hodina rýchlo ubehne a mám ju iba raz týždenne.

 

Something about Daniela

Ondrej (25, hudobník): Danka ako lektorka je unikátnym spojením profesionality a precíznosti vo výučbe a ľudského prístupu a bezprostrednosti, ktoré ju zdobia. Pri nej som konečne stratil zábrany rozprávať, ktoré ma brzdili celý život a začal som si viac veriť. Vždy pripravená a pozitívne naladená vás preberie k životu a nabudí aj keď máte blbý deň. Danka is simply the best:)

Maťka (25, advokátska koncipientka): Hodiny angličtiny s Dankou sú veľmi príjemné. Milá, vždy usmievavá inštruktorka stavia hodiny tak, že sú nielen náučné, ale častokrát taktiež plné vtipných okamihov. Vďaka Dankinmu profesionálnemu prístupu som sa pred malou skupinkou študentov ľahko zbavila ostýchavosti a rýchlo zlepšila svoje konverzačné schopnosti. Každému, kto rozmýšľa nad prihlásením sa na kurz angličtiny, tieto hodiny vrelo odporúčam!

Darinka (28, recepčná): Vyučovacie hodiny s lektorkou Dankou boli veľmi náučné, príjemné a veľakrát plné smiechu, prostredníctvom ktorých som nadobudla veľa nových vedomostí z anglického jazyka. Lektorka Danka mala vždy pripravenú originálnu hodinu pre nás z čoho som sa veľmi tešila. Odporúčam jazykovú školu Offugo pre všetkých!!! Je tam super atmosféra a taktiež super partia. 

Slávka (35, materská dovolenka): Hodiny angličtiny v OFFUGO su nápadité, flexibilné, svieže. Milá komunikatívna lektorka Daniela vytvára na hodinách pozitívnu atmosféru, čo je výborné, lebo v dobrej nálade sa všetko učí ľahšie :). Hodiny, zamerané hlavne na konverzáciu a slovnú zásobu, boli veľmi príjemné, pomohli mi po pár-ročnom výpadku opäť začať komunikovať v angličtine. Odporúčam!

Petra (28, vedecká pracovníčka): Maximálne spojenie príjemného s užitočným :)

Juraj (31, pedagóg): Danke ďakujem za vrúcny prístup, a skutočnú prácu s motiváciou - odvahou hovoriť. Oceňujem prirodzenú, verbálnu stránku kurzov.

Ľuboš (46, elektromechanik): S hodinami angličtiny som bol veľmi spokojný. Ako začiatočník som sa za nečakane krátky čas naučil naozaj veľa užitočného, vďaka čomu som mohol splniť pracovné požiadavky zamestnávateľa. Takže splnilo to svoj účel.

Zuzana (32, špecialista metodiky): Na hodinách s Dankou sa mi jazyk rozviaže a rozprávam po anglicky, táto hodina je iná ako v škole v lavici, pretože sa bavíte o tom, o čom chcete a hlavne stále po anglicky, čo Vás núti rozmýšľať v angličtine, hovoriť anglicky a počúvať angličtinu. Je to vždy príjemná hodina a vždy sa na ňu teším.

Jana (34, vedúca oddelenia): Počas svojho života som absolvovala rôzne typy kurzov, ale žiadny nebol vedeným takým zodpovedným, originálnym, zábavným a hravým edukačným spôsobom. Lekcie sa vedia perfektne prispôsobiť aktuálnym potrebám a nálade študentov :-)

Evka (27, asistentka generálneho riaditeľa): Angličtinu čoraz častejšie potrebujem v dennej komunikácii, len som sa nevedela rozhodnúť, kedy a ako začať. Nakoniec prišlo svetielko nádeje - kurz pre „falošných začiatočníkov“ v OFFUGO. Už po ukončení 6-mesačného kurzu som bola sama zo seba nadšená - začala som komunikovať. Partia bola skvelá, veľa sme sa nasmiali ako to už býva, keď sa človek ešte len učí... A naša Danielka bola lektorka nielen s veľkým „L“, ale aj s pevnými nervami a veľkým srdcom. Dokázala človeka podporiť a dať mu energiu do komunikácie aj po náročnom dni v práci.

Tomáš (24, študent VŠ): Oceňujem originálny a kreatívny prístup zo strany učiteľky, rôznorodosť aktivít, malé skupiny a priateľská atmosféra.

Daniela (30, právnička): Počas svojho života som absolvovala rôzne typy kurzov, ale žiadny nebol vedeným takým zodpovedným, originálnym, zábavným a hravým edukačným spôsobom. Lekcie sa vedia perfektne prispôsobiť aktuálnym potrebám a nálade študentov :-)

Lucia (30, advokátka): Zábavná a aktívna výučba, bez "bifľovania"; množstvo konverzácie,  malá skupina a v neposlednom rade vynikajúca lektorka, ktorá organizuje veľa skvelých aktivít aj mimo vyučovacích hodín.

Miroslav (29, projektový manažér): S výučbou v jazykovej škole OFFUGO som nadmieru spokojný. Sú to hodiny, na ktoré sa vždy teším a preto tam, resp. k lektorke Danke nastupujem už do 3. ročníka.  Vyučovanie nie je jednotvárne, čo zabraňuje istému stereotypu. Preto ju rozhodne odporúčam všetkým svojim blízkym.

Martin (32, technický inžinier): Príjemná atmosféra v malej skupinke a pestrosť výučbových materiálov sú dôvody, prečo budem rád pokračovať v tejto jazykovke.

Daniela (50, stavebný technik): Hodiny angličtiny s milou a usmievavou  učiteľkou Dankou Hrúzikovou sa nesú v uvoľnenom a spontánnom, kamarátskom duchu . Vždy príjemne naladená mladá učiteľka stíha svoju krásnu rodinku a aj pracovné nasadenie -  je síce malá telom, ale veľká duchom.

Mária (25, právnička): Som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom lektorky k výučbe. Taktiež mi vyhovuje priebeh hodiny (konverzácia, prezentácie študentov o rôznych témach) aj to, že sme dostávali domáce úlohy, ktoré nás všetkých ,,motivovali" venovať sa viac jazyku aj mimo vyučovania. Vďaka tomu aj na sebe pociťujem progres. So thank you dear Danka !

Paulínka (29, pedagóg): Danka is the best teacher I’ve ever had! Všetko, čo som sa na hodinách naučila, som využila na cestách v zahraničí. A bolo toho nazoaj veľa.

                        Thank you all!

Off you go /čítaj ofjugou/ znamená v angličtine rozhýb sa, začni.